Orpheus and Eurydice, Act 2: “Dance of the Blessed Spirits”
12 sierpnia 2017
O Lachrymae: Sym – O Lachrymae
13 sierpnia 2017
Pokaż wszystko

Chuwi Lapbook Air – chiński klon MacBooka Air


Chuwi rozwija serię Lapbooków o zupełnie nowy model, który wyraźnie inspiruje się MacBookiem Air. Poznajcie Lapbooka Air.

Design to faktycznie półka premium, do której Chuwi do tej pory raczej nie aspirowało. Laptop prezentuje się bardzo mobilnie – jest cieniutki (6 mm grubości), a waga całości to 1,3 kilograma. O tym, że chiński producent stara się naśladować Apple, przekonuje chociażby podświetlone logo na klapie tego sprzętu, a wygląd sprzętu, opakowanego w srebrną obudowę, uzupełnia podświetlana na biało klawiatura.

Ekran ma przekątną 14.1 cala – niestety nie wiemy nic na temat tego, jaką zaoferuje on rozdzielczość, ale został on pokryty szkłem, a ramki okalające wyświetlacz będą stosunkowo wąskie. Jak zapewne się spodziewacie, ten mobilny ultrabook nie zaoferuje nam szerokiego spektrum portów – to 2x USB 3.0 oraz złącze słuchawkowe.

fot. Chuwi

I na razie to wszystko, co wiemy na temat tego produktu – na kolejne informacje raczej nie przyjdzie nam długo czekać, ale jeżeli tylko Lapbook Air pojawi się na rynku w przystępnej cenie, to sprowadzenie tego sprzętu z jednego z chińskich sklepów z pewnością będzie propozycją godną rozważenia.

źródło: techtablets

Link źródłowy