Platforma Obywatelska - Wakacje z Europą | Moje Quo Vadis
Les Berceaux
8 sierpnia 2017
Procesory Core i9 bez tajemnic. Co zaoferuje Intel?
9 sierpnia 2017
Pokaż wszystko

Platforma Obywatelska – Wakacje z Europą


Cykl letnich spotkań #WakacjezEuropą był doskonałą okazją do tego, żeby spotkać się z Wami z dala od zgiełku wielkich miast. Spotkaliśmy się z Polakami w nadmorskich miejscowościach w Rowach, Kołobrzegu, Władysławowie i Darłówku.


Wakacje to idealny czas nie tylko do relaksu i zabawy, ale także do spotkań i rozmowy, bo nie ma wakacji od demokracji.

 


Na tych, którzy odwiedzili plażowe miasteczko #WakacjezEuropą czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Były spotkania z posłami i europosłami Platformy Obywatelskiej, punkt bezpłatnych porad prawnych i konsultacji medycznych, pokazy ratownictwa i nauka udzielania pierwszej pomocy, lekcje demokracji dla dzieci. Odbyły się również turnieje plażowej piłki nożnej i siatkowej, w którym można było zmierzyć się m.in. z mistrzynią Europy, posłanką Małgorzatą Niemczyk i byłym reprezentantem Polski, posłem Pawłem Papke. Zwycięskie drużyny otrzymały wyjazdy studyjne do Parlamentu Europejskiego z europosłami PO.

 

 


Po południu odbyły się wakacyjne Kluby Obywatelskie, podczas których dyskutowano o obecnej sytuacji w Polsce i Europie. W spotkaniach udział wzięli m.in. Przewodniczący Grzegorz Schetyna, wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz, europosłowie Róża Thun, Jarosław Wałęsa, Tadeusz Zwiefka, Danuta Jazłowiecka czy poseł Borys Budka.   

 


Bardzo dziękujemy za wszystkie spotkania, rozmowy i mnóstwo POzytywnej, letniej energii.

Źródło: Platforma Obywatelska