Z dzisiejszego kontekstu Reklam Google – Barock Quartet


Barock QuartetO godzinie drugiej rano, wtedy gdy już chciałem zasłużenie udać się na spoczynek po ostatnim spojrzeniu na stronę mojego bloga, rzuciłem okiem na propozycję z reklam kontekstowych Google.

No i ucieszyłem na widok Nagłówka, a to co się pod nim kryje, skrótowo… bo już późno do przeczytania i posłuchania przedstawię poniżej. Bo autorzy udostępnili parę utworów do pobrania. Po resztę, jak zwykle zapraszam na oficjalną stronę kwartetu.

Barock Quartet to zespół którego członkowie grają razem już od kilku lat. To absolwenci bydgoskiej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego. Obecnie są muzykami Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy oraz Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (Michał Litwa – wiolonczela).

OFICJALNA STRONA BAROCK QUARTET

aktualizacja: data oryginalna publikacji – 11 wrzesień 2007 o 02:34

Zespół obecnie posiada swój profil na Facebooku, gdzie można na bieżąco śledzić uczynki Kwartetu i dobrać sobie imprezę na której zagrają. Hmm… Poznanie nastąpiło już ponad 3 latka temu, i przez cały ten okres co jakiś czas odwiedzam stronkę by zobaczyć co się dzieje… Ale przyznam, że w kwestii bycia na bieżąco FB znacznie ułatwia kontakt z zespołem…


,

Dodaj komentarz