Moje Polskie Radio – Muzyka klasyczna


Spora część internautów nie korzysta, ba nawet tam nie spogląda. A tu proszę Polskie Radio dostarcza nam internautom aż 85 kanałów radiowych OnLine. A strona Moje Polskie Radio.PL to prawdziwa  "RODZYNKA" i "KLEJNOT W KORONIE" wśród innych nadawców medialnych.

Od pierwszego wejrzenia weń można się w tej stronie zakochać. Każdy prawie tu znajdzie coś dla siebie. Wśród 85 kanałów tematycznych są audycje muzyczne, słowo mówione także w wielu tematach zainteresowań. Ja jako fan muzyki poważnej zwróciłem uwagę na jeden 3 kanałów poświęconych klasycznej muzie wybrałem program "Słynne Głosy i Wielkie Interpretacje". Programu można słuchać na okrągło 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Poniżej opis stacji programu. Dla mnie to pozycja numer 1 wśród odkryć które wpisuję na swoją listę odkryć Nowego 2011 roku.

Angela Gheorghiu, Robert Alagna, Magdalena Kozena, Thomas Hampson, Piotr Beczała i wielu innych śpiewaków w wielkim repertuarze operowym Mozarta, Rossiniego, Donizettiego, Verdiego, Pucciniego, Czajkowskiego, Mahlera, Wagnera… Wybór dokonany przez znawcę sztuki wokalnej, krytyka muzycznego Piotra Nędzyńskiego jest najpiękniejszą ucztą dla wielbicieli opery.

Polecam serdecznie.


2 odpowiedzi na “Moje Polskie Radio – Muzyka klasyczna”

    • Panie Piotrze
      To ja dziękuję za Pana Muzykę. Tak bardzo Wielki mam niedosyt w Polskich Mediach muzyki w gatunku który właśnie Pan wypełnia na fali Moje Polskie Radio – Słynne Głosy Wielkie Interpretacje. Jak dla mnie strzał w 10. A podane to jest tak gustownie. Naprawdę wspaniałe radio. Dziękuję za Życzenia i Życzę również Panu Wszystkiego Najlepszego w 2011 roku.

Dodaj komentarz