Historia muzyki klasycznej …

Historia muzyki klasycznej …

Kiedy dzieci idą na studia w szkole muzycznej klasy, często nie rozumiem, dlaczego to jest ważne dla historii muzyki klasycznej. Prawdą jest, że, choć może brzmieć zupełnie inaczej, muzyka klasyczna jest fundamentem, został zbudowany na wszystkich innych muzyki popularnej. Bez nich nie mielibyśmy wszystkie z wielu gatunków, które słyszymy dziś cieszyć.

Korzenie muzyki klasycznej można rzeczywiście znaleźć się w muzyce dawnej chrześcijańskiej, który trwa wiele z jego wpływów ze starożytnej greckiej muzyki. Grecy stworzyli instrumenty, takie jak Aulos i liry, co doprowadziło do wielu instrumentów współczesnych orkiestr. Niestety, nie ma dużo muzyki od pierwszych dni muzyki klasycznej jest nadal dostępna.

W okresie renesansu, który odbył się 1400-1600, został oznaczony przez więcej niż oprzyrządowania przeszłości. W rzeczywistości, muzyka z tego okresu, po raz pierwszy, że instrumenty basowe zostały włączone do kompozycji. Jest to również czas, by rozwijać się w notacji muzycznej, pokolenia możliwość kompozycji, które zostały napisane w czasie, aby cieszyć.

razem muzyka zaczyna w 1905 roku i prowadzi do dziś jest znany jako nowoczesności. Okres ten jest ogólnie znany odrzucając wszystkie utworzone w poprzednich konwencji epok. W tym czasie artyści opracowała nową teorię i techniki dla różnych instrumentów muzyki. Wiele z tych zmian nie udała się od muzyki klasycznej i głównego nurtu melodii, które ludzie usłyszeli na co dzień.

klasyczna może nie być tak atrakcyjne dla współczesnego ucha niż w przypadku innych gatunków, ale ważne jest dla wszystkich, aby poznać jej historię. Klasyczna wszystkie konwencje i narzędzia, które są potrzebne do tworzenia muzyki, jaką znamy dziś, zostały ustalone. Jeśli ktoś słucha uważnie, będziesz w stanie usłyszeć jego wpływ na wszystkich swoich ulubionych utworów.

Źródło artykułu napisany przez Wes Hagan


Dodaj komentarz