Muzyka – wyrażanie emocji …

classicalmusicheader-960x400

My uśmiech, kochamy, możemy płakać. My, ludzie doświadczają szeroką gamę emocji w naszym życiu. Niektóre z nich są wyrażone, a inni umierają w naszych umysłach. Ale od niepamiętnych czasów, nasze emocje wyrażone poprzez muzykę. Muzyka, która składa się z siedmiu różnych melodii, jest rzeczywiście wyrazem ludzkich uczuć.

muzyka jest określone właściwości, takich jak smoła, melodii, rytmu i częstości. I każdy rodzaj muzyki, ponownie z pewnym stopniem cech charakterystycznych wyżej. Muzyka charakteryzuje radość rytmiczne, podczas gdy melodia wyraża romans. Ponownie wyraża melodia martwi również. Na przykład, muzyka latynoamerykańska jest zazwyczaj przedstawiane przez rytm i konkretnego gatunku melodii. Latin music jest wyrazem stylu życia, że ​​o wiele Czeskiego uzupełnia kultury łacińskiej. Różnice w melodii i rytmu prowadzi do ekspresji odmian emocji. Jeśli w zachodniej klasyczna, to łączy nas coś uniwersalnego o ludzkich emocjach. Powrót To czyni nas transcendentalną poziom umysłu do osiągnięcia. Jednak niektórzy kompozytorzy, że emocje przekazywane przez muzykę, to coś zupełnie abstrakcyjne i zmienia się w zależności od różnych percepcji różnych osób. Jednym z najbardziej niezwykłych kompozytorów muzyki klasycznej był Zachodniej Ludwiga van Beethovena, pomimo głuchoty sparaliżowany w bardzo młodym wieku (dwadzieścia osiem), świat obdarzony arcydzieł muzycznych. Może być używany jako niższe od romantycznej epoki Zachodnia klasyczne uznać. Klasyczny lub specyficzne Indian muzyki klasycznej Wschodniej ma wiele sekcji i kategorii. Jednak dwie główne sekcje Hindustani muzyki północnych Indiach i Carnatic muzyka południowych Indiach.

Każda z piosenek są nazywane “ragas” znane. Utwory zawarte w każdej z tych “rag” odzwierciedla różne nastroje w różnych porach dnia. Indyjska muzyka klasyczna jest monofoniczne w szczególności, to znaczy, że jest oparty na jednej linii melodii i śpiewane w określonym rytmie. Wszelkie odstępstwa od powyższej zasady jest traktowane jako błąd. Nawet muzyka ludowa niesie coś o kulturze i stylu życia w danym regionie. A dokładniej, to zwykle opowiada jakieś historie popularne w tym regionie. Jeśli teksty są w melodii, jest piosenka. Jednak muzyka czysto instrumentalna być również, gdzie czerpie radość tylko melodia. Piękne dźwięki pianina, skrzypce, gitara, wyraża emocje bez słów. Muzyka może wyrazić większość ludzkich emocji. Wyraża radość, ekstazę, romans, a nawet ból, patos i agonii. W słowach PB Shelly “Nasze najsłodsze piosenki to te, które mówią nam nasze najsmutniejsze myśli”. Zaskakująco, prosta piosenka, śpiewana z serca, który daje nam więcej przyjemności niż kompleks, który często pod wpływem ludzkich artefaktów. Być może jest to jeden z powodów, są też piosenki pop i rock popularne dziś. Jest to również rację, że preferencje dla pewnego typu muzyki w dużej mierze zależy od temperamentu jednostki. To jest powód, dlaczego niektórzy wolą delikatne melodie, a niektóre, jak hard rock. To może zasadnie twierdzić, że muzyka to nie tylko wyrażanie emocji, to jest sama emocja. Muzyka bez komunikatu emocjonalnego jest jak próżni. To jest jak kwiat bez esencji.

wrażenie muzyki w ludzki umysł jest pięknie zilustrowana przez William Wordsworth w wierszu “Solitary Reaper”. Poeta zaśpiewa wzruszającej piosenki o dziewczynie, a drugi był w zbiorze pola zahipnotyzowany. Chociaż język utworu był zupełnie nieznany, jego, był głęboko pod wrażeniem emocji transportowanym poruszony dźwiękami jej piosenki. Zostaw muzykę niezatarte wrażenie na jego umysł, a w późniejszych latach życia, niestety, wspomina: “Muzyka w moim sercu nosił długo po tym nie słyszy”. Istnieje wiele stron w sieci, z którego można wysłać e-kartkę do znajomych z muzyką, kolegów i bliskich, jak 123greetings.com

Źródło artykułu napisany przez Sean Carter

%d bloggers like this: