Stymulowanie mózgu muzyką klasyczną …

Stymulowanie mózgu muzyką klasyczną …

Będę zawsze pamiętać, mój ojciec powiedział, że słyszy ją kochał śpiew ptaków wcześnie rano. Śpiew koncentruje go w taki sposób, że nie rozumiem w tym czasie

Teraz wiem, dlaczego on odświeża więc czułem

Śpiew ptaków jest dźwięk o wysokiej częstotliwości – .. Około 5000 Hz. Każdy dźwięk 5000-8000 Hertz wykazano, aby naładować baterie naszego mózgu.

Wiesz, co jest niesamowite?

5000 Hz jest również częstotliwość, że podnieca roślin. W rzeczywistości, rośliny wykazywały wzrost 700-procentowej sprawności absorpcji składników odżywczych po wystawieniu na działanie wysokiej częstotliwości muzyki klasycznej. Częstotliwość ta rzeczywiście pomaga liście rośliny, aby otworzyć małe pory zwane szparki.

A kto powiedział, że natura nie ma planu. Dlatego można zauważyć, że w dziedzinach, które nie śpiewają o wielu ptaków, nie ma dużo wzrost roślin nie.

Wiele ptaki same liczby roślin. Niektóre dźwięki ptaków nie znaczy, mnóstwo zieleni. Teraz wiem, dlaczego przeniósł się z Los Angeles do Asheville, Karolina Północna – my, ptaki i drzewa w naszym życiu chciał

Czy kiedykolwiek pokój, który ma dziwne i nieprzyjemne uczucie o tym dniu.? Może po prostu być coraz niewygodne ze względu na niskie częstotliwości fal dźwiękowych.

najniższa nazywane są wśród infradźwięków. Są one produkowane przez maszyny, takie jak pojazdy, artykułów gospodarstwa domowego oraz ogrzewania i chłodzenia. To jest od pewnego czasu, że fale o niskiej częstotliwości mogą objawy, takie jak nudności, bólów głowy, zmęczenia, bezsenność, drgania narządów wewnętrznych oraz uczucie ucisku znanej przyczyny.

Z drugiej strony, pewne wysokiej częstotliwości dźwięki dosłownie mocy głowicy. Naukowcy odkryli, że 5000-8000 doładowania baterii Hertz dźwięki z mózgu.

Jeśli Twoja kolekcja CD zawiera muzykę Mozarta, a nawet muzyki barokowej tybetańskich piosenek, słuchaj dalej. Dźwięki te zostały znalezione w licznych badaniach, aby naładować korę i promowania zdrowia i dobrego samopoczucia.

na 120-125 Hz zaczynasz słyszeć stopki perkusji i gitarze basowej wspólne rocka. Te niższe częstotliwości działać odwrotnie. – Mają nam spuścić

Dlaczego to

Ponieważ długości fal dłużej niż jesteśmy wysocy, więc mają niższe częstotliwości i czuł? słyszałem. Możesz czuć to niskie częstotliwości na ciało kluby taneczne i koncerty sensacją rockowych. Lub słuchać większości stacji FM.

Ponieważ w większości narażone na niskiej częstotliwości dźwięków w mediach, polecam swój mózg i ciało, aby zrekompensować, słuchając muzyki klasycznej o wysokiej częstotliwości, co najmniej raz dziennie. To jest proste i łatwe – i wielki dla Ciebie ..

Oto do dobrego zdrowia

Copyright 2006 Tania francuski

Źródło artykułu napisany przez Tania Gabrielle French


Dodaj komentarz