Gatunek – Classical Crossover, historia i rosnąca popularność …

classicalmusicheader-960x400

Przez lata zdobył niektóre prace muzyczne klasyczne popularny wśród fanów muzyki pop, tak aby osiągnąć stan zwrotnicy. Niektóre z tych utworów muzyki klasycznej, 3. Henryk Górecki Symphony, Canon w Johann Pachelbel D, a druga część Koncertu fortepianowego Mozarta nr 21 KV 467, jego pojawienie się w 1967 Elvira Madigan filmu.

Classical Crossover służy do nagrywania z repertuaru popularnych melodii tym Broadwayu, a także współpracy między artystami muzyki pop i twórcy muzyki odnoszą klasyczne artystów. Dobrym przykładem tego, jak ta definicja pasuje do utworów album z Labiryntu, Stinga i Edin Karamazow. Wcześniej przykładem klasycznej muzyki zwrotnicy Deep Purple albumu w 1969 roku -. Koncert na orkiestrę, grupy i podczas ostatniej przykład jest Metallica 1999 album S & M

Najbardziej popularne śpiewu klasycznego Mario Lanza rozjazd artysta, tenor i amerykańska gwiazda filmowa, która spopularyzowana w 1950 roku, którego niesamowity głos wzbudził była uwaga, nawet tych, którzy nie byli zagorzałych wielbicieli muzyki klasycznej. Red Seal – Lanza był jako artysta dla RCA Victor na jego etykiecie premium. Jeden z jego najpiękniejszych czynów muzycznych był jego nagranie Be My Love z Toast of New Orleans, jego drugi film, numer jeden na Billboard Chart pop singli uderzył w lutym 1951 roku i sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy. Do tej pory nie ma klasycznych artystów etykiet, w tym trzej tenorzy, nie był w stanie dopasować ten spektakl.

Jednak początek klasycznej zwrotnicy jako naprawdę popularna forma muzyki jest słynne “Trzy Tenorów dobro” Pavarotti, Domingo i Careras. Podczas swoich wycieczek, te trzy najlepsze śpiewacy operowi prezentowane mieszaninę materiału popularnej opery i do wielkich tłumów, co przełożyło się na produkcji przebojowych albumów.

W ostatnich latach, klasyczny gatunek rozjazd coś dla siebie w musicalu powodu sukcesów handlowych takich artystów jak Yo-Yo Ma i Josh Groban. Poprzez zaszczepienie elementy popu, rocka i wpływów afrykańskich, takich jak pieśni ludowych melodii, Appalachów i skandynawskich pieśni rybackich, ci muzycy wprowadzają nowy wymiar w muzyce klasycznej.

Przykładem udanej klasycznej grupy zwrotnicy Il Divo, Simon Cowell kreacji z “American Idol” sławy. Według magazynu Billboard, debiutancki album grupy sprzedała prawie pięć milionów egzemplarzy na ponad milion w Stanach Zjednoczonych, a. Il Divo ma interpretacje piosenek Anioł operowe pop, które odniosły sukces na Billboard Classical Crossover wykresu. Jej styl jest najbardziej znany jako “Popera” (Pop + Opera), wyznaczonego wyznaczony przez śpiew opery w popularnym materiałem, ale nadal stylu operowego. Niektórzy członkowie Il Divo mają szkolenia opera

Piosenkarze jak sopran angielski Sarah Brightman, Charlotte Church i samoukiem włoskie i być w stanie wiele arii i innych materiałów z klasycznym stylu wokalnego opera śpiew. Tenor Andrea Bocelli zapewniają również interpretacje klasycznych dzieł. Fakt, że przez popularnych piosenkarzy pomogła również klasyczne rozjazd stać się popularny gatunek sam w sobie.

wejściem popularnych piosenkarzy obejmujących klasyczną operę i śpiewak operowy materiału przeszkoleni, jak Natasha Marsh odwzajemnić, Bryn Terfel i Vittorio Grigolo albumy klasyczne rozjazdu w nadziei, wypracowanego w popularności gatunku w gotówce.

Dziś Muzyka klasyczna Crossover jest atrakcyjne dla większej części społeczeństwa, co do zasady, choć puryści krytykują go jako gorszego, rozcieńczonej wersji prawdziwej muzyki klasycznej. Niemniej jednak rosnąca popularność tego gatunku w więcej młodych ludzi ma zyskać zainteresowanie muzyką klasyczną wziąć lekcje gry na skrzypcach lub tyle lekcje śpiewu operowego spowodowało. To był również napędzany przez błyszczące, sexy obrotu zwrotnicy najbardziej udanych artysty, ona przekształcona w nowoczesne gwiazd muzyki pop.

Źródło artykułu napisany przez Joan One

%d bloggers like this: