Słuchanie muzyki klasycznej w przyszłości nie zrobi dziecko bardziej Inteligentnego?

classicalmusicheader-960x400

, aby słuchać muzyki klasycznej, aby Twoje dziecko mądrzejszy? Pytanie to zostało podniesione przez wiele lat. Lat temu, kiedy zaczęły się te badania przeprowadza się, że przeprowadzono wyłącznie u dorosłych. Wyniki były, że mają niewielki wpływ na pamięci krótkotrwałej miał tylko.

Chociaż nie ulega wątpliwości, że muzyka klasyczna słychać bardzo spokojny, to nie będzie Twoje dziecko mądrzejszy. Wcześniejsze badania wykazały, że słuchanie muzyki klasycznej wzrosła umiejętności motorycznych u dzieci. Jednak inne badania również z czytania, ćwiczenia pamięci i konsekwentnie umieścić zagadkę wraz z takie same wyniki prowadzimy.

Niezależne badania przeprowadzono także, pokazując, że słuchanie tego rodzaju muzyki ma wpływ na inteligencję dzieci miał. To nie jest wiarygodne, a wyniki były zbyt nieistotne dla tej teorii do rzeczywistości. Test został pokazany tylko coś zmienić na około 20 minut. Dyskusja na temat pamięci krótkotrwałej .

Czy twoim zamiarem jest nienarodzonych dzieci, niemowląt i małych dzieci sprawia, że ​​są mądrzejsi skierowane tylko nie stało się w ten sposób. Czy to znaczy, że muzyka klasyczna jest bezużyteczny dla dzieci? Absolutnie nie! Muzyka klasyczna jest zdecydowanie kojące i relaksujące. Wszyscy możemy użyć trochę relaksu w naszym życiu. Odnosi się to także dla dzieci. Jeden nieporozumieniem jest to, że dzieci nie mają stresu w ich życiu. To nie jest po prostu nieprawda. To jest po prostu inny rodzaj stresu jako dorośli mamy do czynienia na co dzień.

Na koniec, chciałbym powiedzieć, że podczas debaty z pewnością nadal w nadchodzących latach, polecam, że Ty i Twoje dziecko do słuchania muzyki klasycznej. Chociaż nie będzie Twoje dziecko mądrzejszy będzie zrelaksować dwaj z was. Nie do dokładności, które można wykorzystać w produkcji takiego dzieła jest obudzenie zainteresowania dziecka w muzyce stylu klasycznym dla połączenia życia.

Źródło artykułu napisany przez Scott Constable

%d bloggers like this: