Dwusiostrzany Program Wsparcia #zostańwdomu dla dzieci


Wydawnictwo Dwie Siostry mając na uwadze trudny czas ogłosiło Dwusiostrzany Program Wsparcia #zostańwdomu.

Aby zapewnić dzieciom i rodzicom dawkę ciekawych, twórczych aktywności plastycznych Wydawnictwo publikuje najrówniejsze materiały, które pomogą wtwórczej pracy z dziećmi: karty zaprojektowane specjalnie na tę okazję przez świetnych polskich autorów i ilustratorów książek, zabawne filmy-instrukcje, kreatywne kolorowanki i fragmenty książek aktywnościowych.

Codziennie w zakładce MATERIAŁY DO POBRANIA na stronie Wydawnictwa https://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/materialy_do_pobrania/  znajdziemy nowe fragmenty książek i zabawy. Do tej pory swoim talentem i pomysłowością podzielili się: Maria Dek, Piotr Karski, Piotr Socha, Urszula Palusińska, Anna Kaźmierak, Sara Olszewska, Ola i Daniel Mizielińscy, Zosia Frankowska i Jacek Ambrożewski, a inni artyści pracują już nad kolejnymi niespodziankami!

Dodatkowo, od poniedziałku do piątku o godzinie 11.00 na swoim profilu na Instagramie Wydawnictwo organizuje dla dzieci CZYTANKI NA ŻYWO, czytając na głos fragmenty ulubionych książek.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas – zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą – wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Źródło: Prosto o Muzyce


Dodaj komentarz