„Nasłuchiwanie” z Tomaszem Koniecznym w Filharmonii Łódzkiej online


fot. arch. org.

W drugim odcinku internetowej odsłony cyklu „Nasłuchiwanie” Filharmonii Łódzkiej, Agata Kwiecińska rozmawia ze sławnym śpiewakiem Tomaszem Koniecznym.

Jest on obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich artystów, wyjątkowo cenionym za interpretacje ról Wagnerowskich. Występuje m.in. w nowojorskiej Metropolitan Opera, mediolańskiej La Scali, Operze Wiedeńskiej, na festiwalu Wagnerowskim w Bayreuth. Konieczny ma także w repertuarze pieśni, w tym Moniuszki, a także inne utwory muzyki polskiej, czeskiej czy rosyjskiej.

W tym tygodniu Tomasz Konieczny miał wystąpić w Filharmonii Łódzkiej podczas Wieczoru Wagnerowskiego oraz wziąć udział w spotkaniu z cyklu „Nasłuchiwanie”. Zamiast tego będziemy mogli posłuchać rozmowy online, mając nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli zobaczyć tego śpiewaka na żywo podczas koncertu.. „Nasłuchiwanie” będzie dostępne na profilu Filharmonii Łódzkiej na Facebooku pod koniec tego tygodnia.

https://www.facebook.com/FilharmoniaLodzka/

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas – zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą – wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Źródło: Prosto o Muzyce


Dodaj komentarz