TUTTI.pl – edycja specjalna: #TUTTIwdomu


W trudnych czasach chcemy się wspierać i wzajemnie inspirować. Reagując na bieżące wydarzenia Polskie Wydawnictwo Muzyczne uruchamia edycję specjalną TUTTI.pl#TUTTIwdomu.

Nowa odsłona TUTTI.pl kierowana jest DO WSZYSTKICH INSTYTUCJI, które wypożyczały materiały wykonawcze z katalogu PWM w celu dokonania rejestracji audiowizualnych. Wydawnictwo uruchomiło specjalną pulę środków na zawieszenie w Internecie nagranych przez Państwa wykonań utworów kompozytorów polskich niezależnie od tego, jaki był pierwotny cel rejestracji: cele dokumentacyjne, transmisje i/lub wielokrotne emisje telewizyjne lub internetowe, wydanie płyty DVD. #TUTTIwdomu uwzględnia również nowe inicjatywy związane z prezentacją wykonań muzyki polskiej on-line.

Akcja ta pozwoli na:

  • ożywienie działalności muzycznych instytucji kultury,

  • podzielenie się z melomanami ciekawymi wykonaniami,

  • utrzymanie kontaktu z melomanami,

  • inicjowanie nowych działań w obszarze muzyki.

#TUTTIwdomu w praktyce:

1. Wnioski o zniżkę na zawieszenie w Internecie nagrania audio-video wybranego utworu z katalogu TUTTI.pl przyjmujemy MAILOWO (adres: tutti@pwm.com.pl) od 15 do 31 maja 2020. Wniosek powinien zostać przygotowany na przesłanym formularzu oraz wysłany z firmowego adresu mailowego wnioskującej instytucji przez osobę do tego uprawnioną.

2. Wnioski rozpatrywane są na bieżąco przez zespół pod przewodnictwem dyrektora-redaktora naczelnego PWM Daniela Cichego zgodnie z datą wpływu.

3. O wynikach zostaniecie poinformowanie mailami zwrotnymi najpóźniej do 14 dni od daty zarejestrowania wniosku.

4. Pozytywnie rozpatrzone wnioski otrzymają dofinansowanie w wysokości 70% należnej opłaty za zawieszenie nagrania w Internecie aż do 31 grudnia 2020.

5. Zawieszone utwory muszą zostać oznaczone #TUTTI.pl, #TUTTIwdomu, #PWM oraz informacją: Nagranie jest udostępniane w ramach #TUTTIwdomu – edycji specjalnej projektu TUTTI.pl, promującego wykonawstwo muzyki polskiej.

{info. pras}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas – zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą – wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Źródło: Prosto o Muzyce


Dodaj komentarz