Mozart Junior Festiwal w Warszawskiej Operze Kameralnej


23 lipca o godz. 19.00 Warszawska Opera Kameralna zaprasza na premierowy spektakl pt. „Matka i córka” oraz towarzyszący mu panel „Dorosłe dzieci” w trakcie trwającego Festiwalu Mozart Junior.

„Matka i córka” to autorska inscenizacja w reżyserii Tadeusza Kabicza (opieka artystyczna Michała Znanieckiego), dotycząca kontekstów twórczości Wolfganga Amadeusza Mozarta i jego relacji rodzinnych. Spektakl powstał we współpracy z Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania działającym na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Jako wykonawcy wystąpią podopieczni Centrum.

Przedstawienie porusza tematykę ograniczeń, pokonywania barier i wykluczenia z życia w społeczeństwie. Przekaz online pozwoli na dotarcie do młodych widzów, którzy na co dzień żyją w świecie ograniczeń, narzucanych m. in. przez choroby i zaburzenia.

Serdecznie zapraszamy na nasze kanały FB i YT gdzie odbędzie się streaming obu festiwalowych wydarzeń:

FB: https://www.facebook.com/Warszawska.Opera.Kameralna
YouTube: https://www.youtube.com/WarszawskaOperaKameralna

{info.pras.}

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas – zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą – wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Źródło: Prosto o Muzyce


Dodaj komentarz