Etno-ambient i trans w Składzie Butelek już w piątek!

Etno-ambient i trans w Składzie Butelek już w piątek!

Jeśli niektórzy z Was powoli wracają już z letnich wojaży, to mamy dla Was dobrą wiadomość – w najbliższy piątek odbędzie się w Warszawie koncert, który pozwoli Wam jeszcze na kilka chwil oderwać się od zwykłego trybu życia.

Kwartet Baczyńska-Daniłowicz-Libner-Zientara improwizuje muzykę etno-ambientową, transową, na styku eksperymentu, tradycji i muzyki klubowej. Na muzyczny „lot” tym razem zaprasza do Składu Butelek, jednego z legendarnych miejsc warszawskiej Pragi. Zespół dysponuje szerokim instrumentarium, transowa elektronika łączy się tu ze światem wibrujących brzmień śpiewających mis, gongów i didgeridoo. Elektronicznym bitom towarzyszy głos, a także perkusjonalia, drumle oraz inne stare i nowe instrumenty z różnych zakątków świata. To przestrzeń, w której kąpiel w dźwiękach spotyka się z klubowym misterium, jednocześnie przynosząc uczestnikom relaks, rozrywkę i całą gamę fizycznych oraz artystycznych doznań.

Kwartet gra w składzie: Przemek Daniłowicz, Rafał „Ruff” Libner, Konrad Zientara „K’sadhu” oraz związana z redakcją Presto Maja (Maya) Baczyńska. Koncert jest zaplanowany na piątkowy wieczór 4 września o godz. 21, bilety w cenie 20 zł.

Szczegóły: 
https://www.facebook.com/events/2700536120202585/

Posłuchaj: 
https://soundcloud.com/bdlzquartett

[MB]

Wszystkie treści na Prostoomuzyce.pl czytasz za darmo. Jesteśmy niezależnym, rzetelnym, polskim medium. Jeśli chcesz, abyśmy takim pozostali, wspieraj nas – zostań stałym czytelnikiem kwartalnika Presto. Szczegóły TUTAJ.
Jeśli jesteś organizatorem życia muzycznego, artystycznego w Polsce, wydawcą płyt, przedstawicielem instytucji kultury albo po prostu odpowiedzialnym społecznie przedsiębiorcą – wspieraj Presto reklamując się na naszych łamach.
Więcej informacji: Edyta Ruta | edyta.ruta [at] prostoomuzyce.pl | +48 579 66 76 78

Więcej artukułów z kategorii: 

Oceń zawartość: 

Źródło: Prosto o Muzyce


Dodaj komentarz