Napisz scenariusz. Zachwyć młodego widza!


Uwolnij pomysł i stwórz scenariusz krótkometrażowego filmu dla dzieci. Opowiedz ciekawą, współczesną historię z perspektywy dziecka w wieku 9-13 lat. Temat i forma scenariusza są dowolne.

 

Na konkurs scenariuszowy im. Reżysera i scenarzysty Krzysztofa Gradowskiego zapraszają Stowarzyszenie Autorów ZAiKS i Fundacja Cinemania organizatora Festiwalu Filmowego dla Dzieci i Młodzieży
„Kino w Trampkach”.

 

– Jesteśmy dumni, że nasza twórcza współpraca z ZAiKS-em przez te lata doprowadziła do powstania konkursu na scenariusz filmu krótkometrażowego imienia Krzysztofa Gradowskiego. W 2016 roku na festiwalu pokazaliśmy kultową „Akademię Pana Kleksa” od tamtej pory jej reżyser Pan Krzysztof stał się naszym Przyjacielem – mówi prezeska Fundacji Cinemania, Agnieszka Drzewiecka – Protić.

 

Twórca słynnych przygód Pana Kleksa – Krzysztof Gradowski w kolejnych latach zasiadał również w jury muzycznym Festiwalu „Kino w Trampkach”.

 

Scenariusz konkursowy ma opowiadać historię dającą opowiedzieć się w 20 minut filmu. Autorem opowiadania na podstawie, którego powstanie film może być więcej niż jeden autor.

 

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja na adres: [email protected]

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas 10. edycji Festiwalu „Kino w Trampkach”
(23 maja – 5 czerwca 2022 roku).

 

Na zwycięzców czekają trzy nagrody finansowe do 15 000 zł.

 

 

Szczegóły i regulamin konkursu LINK

 

Więcej informacji: www.kinowtrampkach.pl
Facebook: https://www.facebook.com/kinowtrampkach/
Instagram: instagram.com/kino_w_trampkach/

 

{info. pras}

Źródło: Prosto o Muzyce


Dodaj komentarz