„Złap inspiracje!” Spotkanie nt. promocji projektów międzynarodowych

1670331965_zlap-inspiracje-1200x600-1-1000x0-c-default.jpg
Już 12 grudnia w Warszawie oraz online odbędzie się spotkanie poświęcone promocji projektów międzynarodowych – ZŁAP INSPIRACJE! Wydarzenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych z sektora kultury, kreatywnego i audiowizualnego. Podczas spotkania przedstawione zostaną zasady prowadzenia skutecznej kampanii marketingowej oraz nowe trendy w zakresie promocji. Zaproszeni goście podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu promocji działań międzynarodowych oraz praktycznymi poradami.

Program Kreatywna Europa wspiera projekty oparte na współpracy międzynarodowej, dlatego już na etapie składania aplikacji wymagane jest przedstawienie strategii promocyjnej projektu. Wnioskodawcy często ograniczają się tylko do działań na poziomie lokalnym lub krajowym, tymczasem dobrze przygotowana strategia to nie tylko dodatkowe punkty przy ocenie wniosku, ale też większa rozpoznawalność i dłuższe życie realizowanych inicjatyw i projektów. Dlatego podczas spotkania porozmawiamy o nowych trendach i ciekawych metodach docierania do międzynarodowej publiczności. Postaramy się zainspirować do realizacji skutecznych kampanii promocyjnych oraz doboru metod odpowiednich do grupy docelowej projektu.

 

PROGRAM WYDARZENIA:

11:00-11:10

Otwarcie wydarzenia

Małgorzata Kiełkiewicz, Creative Europe Desk Polska

11:10-12:00

Wykład ekspercki

Eliza Bujalska, Fundacja Rozwoju Międzykulturowego EBU

12:00-12:15Przerwa kawowa

12:15-13:45

Dyskusja panelowa:

Tamara Kamińska, Fundacja Music Export Poland

Małgorzata Płysa, Unsound Festival

Zosia Horszczaruk, Kids Kino Industry

Natalia Cetera, Fundacja Centrum Cyfrowe

Mateusz Góra, Millennium Docs Against Gravity

Moderacja: Marcin Radomski

13:45-15:00Lunch networkingowy

 

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia 2022 r. w Centralnym Domu Technologii, ul. Krucza 50 w Warszawie oraz online.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pomocą FORMULARZA ZGŁOSZEŃ.

Źródło: Prosto o Muzyce

%d bloggers like this: