PpiotrR – czyli Strona O Mnie


PpiotrR – czyli Strona o Mnie

  1. rposp005
  2. Fascynat JS Bacha prof. Mirosław Perz a moja skromna osoba z wielkim zaciekawieniem słucha audycji profesora Perza w niedzielnych odcinkach 200 Kantat J.S. Bacha

Ostatnie fascynacje

gidonkremer-450

Niezrównany Gidon Kremer

Jego Sinfonia Concertante Mozarta to czysty Majstersztyk
200kantatbachaprofmiroslaw_perz

Prof. Mirosław Perz

Autor i prowadzący audycje 200 Kantat Jana Sebastiana Bacha

Ppiotrr – czyli Strona O Mnie hmmm i co tu napisać? Może więc tak,,,,

W moim życiu najwięcej swojej uwagi poświęcam na obserwację otaczającego mnie świata. Wielką Pasją jest muzyka, a moim ulubionym kompozytorem Wolfgang Amadeusz Mozart.

Dlaczego on? –  Dlatego, bo swoim życiem udowodnił że nie urodzenie, a stan ducha i pasji czyni człowieka wielkim.

Przez to cierpiał, a całym swoim krótkim żywotem dał następnym pokoleniom do zrozumienia, że nie należy godzić się z losem. A zdobywać szczyty najwyższe własnych granic możliwości. Jednak w środku siebie zachował bogobojność.

To – Ta na końcu poprzedniego akapitu bogobojność dała światu jego największy dar – Requiem KV 626, dzięki temu dziełu – Mamy świadomość –  komu nasze życie zawdzięczamy tak naprawdę.

To mi daje siłę, Za to go kocham. On Amadeusz Mozart Jest Moim Wielkim Autorytetem, Wielkim Mistrzem, Bratem.

Dzięki Niemu Poznałem To Co w Życiu liczy się najbardziej i to powoduje że uczę się codziennie poznawać ludzi, poznawać ich dusze, po to by poznać czy wiedzą czy znają swoje JA, jak widzą, jak się gubią czasem, wiją się w swym żywocie.

Tym Wiecznie w Drodze, Tym Poszukującym Spokoju Duszy i Pogody Ducha poprzez odkrywanie ukrytych skarbów zakodowanych w Perłach Muzyki – Przekazuję Tu Darowując Wam, Tobie, a także Sobie…Ścieżkę odkrywanych Tajemnic którą to ścieżkę mam za zadanie pokazywać… by lepiej Tobie było.

Daj mi rękę,,, Zaprowadzę Cię do światła 🙂

PpiotrR – czyli Strona o Mnie

Jako że strona nosi tytuł ” O Mnie”, toteż pozwoliłem sobie umieścić przewijaną galeryjkę z ilustracjami przedstawiającymi krótką historię mojego życia. A więc,,, na świat przyszedłem, trochę podrosłem a potem długo długo razem z rodzicami współpracując w gospodarstwie przez wiele lat sprawowałem swoje obowiązki pracy. Aż do początków nastania XXI wieku, kiedy to powziąłem decyzję o wejściu w proces edukacji informatycznej. Komputer, Internet, Nowe Media…

Trudno jest pisać o sobie i nie za bardzo lubię to robić tak więc tylko przedstawiłem tak opisowo krótki przebieg ścieżki… Bowiem to co mnie interesuje przedstawiam na stronie tego bloga który właśnie czytasz…
Obecnie skłaniam się ku temu, aby po wielu latach poszukiwań skupić się na treści, jej obróbki przygotowywaniu materiału i wizualizacji treści, lubię nad materiałem pracować aby oglądanie sformatowanej treści przynosiło satysfakcję wizualną dla odbiorcy treści.

Herb Rodu Paszkiewicz na stronie PpiotrR.PL

To Herb Rodu Paszkiewicz, a biorąc pod uwagę od kiedy do niej należy to całkiem niedawno się dowiedziałem że jestem 3x Pra wnukiem Ignacego hr. Paszkiewicz dziś pochowanego w Wilnie na Rossie. A co do historii to sięga ona XIII Wieku.

Ta wiedza nie ułatwia sprawy. Ona zobowiązuje i myślę że moje altruistyczne pojmowanie rzeczywistości może mieć związek z tą wielowiekową tradycją rodzinną.

PpiotrR.PL to nazwa mojej strony którą wymyśliłem sobie przez zaakcentowanie silnymi fonetycznie dodatkowymi literami rozpoczynającą „P” i kończącą moje imię literą „R”, które dały razem wyraz „ppiotrr” który jest w wielu miejscach identyfikatorem w profilach społecznościowych np. na Facebooku mam adres strony https://facebook.com/ppiotrr (jest to zakładka do  Fanpage tej strony której tytuł na FB to – FanPage Muzyka Poważna i okolice). Do profilu jednak trzeba było dodać dodatkowe „p” na początku identyfikatora czyli tak „pppiotrr”. Identyfikator ten służy mi praktycznie we wszystkich portalach społecznościowych.

Praktykując z wordpressem przy tej stronie mając na oku jako kierunek przewodni Kulturę, Muzykę Poważną rodzą się różne idee, bardzo często o charakterze dobroczynnym, po prostu naturalnie wypływają z serca. Jednym z nich jest mój nowy projekt nad którym obecnie pracuję i jest ściśle związany z dobroczynnością.

Szczegóły projektu zdradzę już wkrótce, zrobiłbym to już dziś ale na tym etapie brak pewnych funkcjonalności dzięki którym będzie mógł się spełnić jako takie właśnie dobroczynne założenie. Ale o tym wkrótce, jak na razie jeszcze trochę brakuje na realizację zamierzeń potrzebne jest już nie wiele w sensie finansowym ale czasu i wysiłku fizycznego ze względu na czas jaki trzeba temu poświęcić bardzo dużo. Wierzę że praca włożona w ten projekt przyniesie wiele Dobra wielu Potrzebującym ale też pomoże wielu Pragnącym osiągać swe cele dla polepszenia swej obecnej sytuacji,,, myślę że na wielu płaszczyznach… Ale dziś Psst nie zdradzam dalej tej mojej wyjątkowej Formuły którą wymyśliłem dla tego mojego pomysłu który niebawem udostępnię. To tyle tytułem wstępu…