Andrea Bocelli z żoną śpiewają Cheek to Cheek
Spis treści

Spis treści wpisu

Andrea Bocelli
z żoną Veronicą śpiewają w duecie Cheek to Cheek

Piękno i Wdzięk

Andrea Bocelli z zona Veronica Berti jpg

Cudowny duet

Zobacz najpiękniejszy, najbardziej emocjonalny duet Andrei Bocellego. Co sprawia, że jest tak emocjonalny? Śpiewa “Cheek to Cheek” ze swoją żoną, Veronicą Berti.

Andrea Bocelli z żoną śpiewają Cheek to Cheek

Andrea Bocelli z żoną śpiewają Cheek to Cheek – słynny tenor znany jest ze swojego wspaniałego głosu, bogatego i głębokiego jak najlepsze wino. Występował również w duetach z Joshem Grobanem, Jennifer Lopez, Christiną Aguilerą i Edem Sheeranem. Jednak żadna z tych rzeczy nie może się równać z jego związkiem z kobietą, którą kocha.

Andrea Bocelli z żoną śpiewają Cheek to Cheek – Jak się poznali?

Andrea i Veronica poznali się na imprezie w 2002 roku. Veronica pracowała wtedy jako aktorka. O dziwo, nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Najpierw się zaprzyjaźniły, a Veronica została menedżerką Andrei. Stopniowo ich przyjaźń rozkwitła i zakochali się w sobie. Pobrali się podczas pięknej ceremonii w Toskanii w 2014 roku i od tego czasu są nierozłączni.

Duet pojawił się na DVD Andrei, zatytułowanym Cinema, w 2016 roku. Kiedy zaczyna się piosenka, jest sam na scenie. Następnie, wspierany przez zespół jazzowy i pianistę, zaczyna śpiewać Cheek to Cheek w swoim ojczystym języku włoskim. Kiedy dochodzi do kwestii: “Jesteś najbardziej niesamowitą kobietą, jaka istnieje”, Veronica pojawia się na scenie i bierze go za rękę.

Andrea Bocelli z żoną śpiewają Cheek to Cheek – Jak zrobili że tak pięknie wyszedł ten duet?

Kontynuują duet, trzymając się za ręce i poruszając razem. Aby dodać dramatyzmu i romantyzmu występowi, dwie pary tancerzy towarzyskich występują na scenie przez cały czas. Veronica przez cały czas opiekuje się Andreą, upewniając się, że nie zboczy z drogi tancerzy. Oczywiste jest, że opieka nad mężem jest jej drugą naturą i że są idealnymi partnerami. Nie da się obejrzeć tego filmu bez uczucia blasku w sercu.

Andrea Bocelli z żoną śpiewają Cheek to Cheek – Ich piosenki

Ich wybór piosenek też był idealny. Utwór został napisany w 1935 roku przez Irvinga Berlina na potrzeby musicalu Fred and Ginger Top Hat. To jedna z mocnych stron dobrze napisanej piosenki: można ją przetłumaczyć na inny język i nadal brzmieć niesamowicie. Kiedy Andrea i Veronica śpiewają sobie serenadę, trudno uwierzyć, że piosenka nie została napisana po włosku.

Pod koniec występu Andrea trzyma rękę owiniętą wokół talii żony. Kończą, odgrywając piosenkę i śpiewając policzek w policzek. Gdy rozlegają się gromkie brawa, Weronika uśmiecha się i całuje go czule w policzek. To zdecydowanie duet, którego nie można przegapić.

  • Amadeusz Mozart 336x250 jpg
  • 0i2pl 600x355ad service description jpg
  • 0i2pl 600x355ad jpg

Jak już przy romantycznym nastroju to?

Możesz być zainteresowanym, zainteresowaną tymi dwoma seriami z muzyką klasyczną.

83 / 100

twój komentarz