Aktualizacja wpisu z października 2007 roku w którym przywróciłem tylko zaginioną okładkę i dodałem odtwarzacz Spotify z zawartością albumu do wysłuchania bezpośrednio na stronie tego artykułu.

ASTRAL JAZZ – Zmysłowo i Nostalgicznie

Astral Jazz – Zmysłowo i Nostalgicznie

Pogrzebałem dzisiaj w katalogu Classicsonline, i znalazłem w etykiecie White Cloud, niezwykle zmysłowy album ASTRAL JAZZ pod tytułem “Touch”, w każdym calu muzyka z tego krążka – Dotyka Ciepło nasze zmysły. Z całego albumu “Touch”, najbardziej podoba mi się utwór pt. Astral Dreams, który jak muzyczne tło baśni z wyimaginowanego obrazu Fantasy wciąga, zasysa w głębię pragnień. Tej muzyki można słuchać i słuchać. Doskonała gdy mamy ochotę na chwile nostalgicznej samotni w naszym domku, gdy w kominku ognie płoną. Doskonała na chwile zbliżenia z ukochaną osobą.

Mnie osobiście ten utwór urzekł do głębi. Oczywiście polecam przesłuchanie na stronie albumu w ClassicsOnline, reszty fragmentów z albumu Touch.

A Cały Astral Dreams wysłuchasz tutaj w całości. (kiedy pisałem ten artykuł usługa Spotify nie była jeszcze dostępna – dzisiaj to możliwe by bez przeszkód wysłuchać legalnie i w wysokiej jakości dany utwór czy album.) To naprawdę wyjątkowa usługa, nawet się nie spodziewałem że ten utwór znajdzie się w zasobach Spotify co jeszcze bardziej mnie do niej pozytywnie ustosunkowuje)