Spis treści

Spis treści wpisu

[fontpress type=”webfonts” name=”Dosis” size=”2.5em” lh=”2.1em” color=”#FD0038″ shadow=”2_-1_0_rgb(26, 38, 0)”]Astral Jazz – Zmysłowo i Nostalgicznie [/fontpress]

Pogrzebałem dzisiaj w katalogu Classicsonline, i znalazłem w etykiecie White Cloud, niezwykle zmysłowy album ASTRAL JAZZ pod tytułem “Touch”, w każdym calu muzyka z tego krążka – Dotyka Ciepło nasze zmysły. Z całego albumu “Touch”, najbardziej podoba mi się utwór pt. Astral Dreams, który jak muzyczne tło baśni z wyimaginowanego obrazu Fantasy wciąga, zasysa w głębię pragnień. Tej muzyki można słuchać i słuchać. Doskonała gdy mamy ochotę na chwile nostalgicznej samotni w naszym domku, gdy w kominku ognie płoną. Doskonała na chwile zbliżenia z ukochaną osobą.

Mnie osobiście ten utwór urzekł do głębi. Oczywiście polecam przesłuchanie na stronie albumu w ClassicsOnline, reszty fragmentów z albumu Touch.

A Cały Astral Dreams wysłuchasz tutaj w całości. (kiedy pisałem ten artykuł usługa Spotify nie była jeszcze dostępna – dzisiaj to możliwe by bez przeszkód wysłuchać legalnie i w wysokiej jakości dany utwór czy album.) To naprawdę wyjątkowa usługa, nawet się nie spodziewałem że ten utwór znajdzie się w zasobach Spotify co jeszcze bardziej mnie do niej pozytywnie ustosunkowuje)

 

 

 

[spotifyplaybutton play=”https://open.spotify.com/playlist/4SdjhRFcMRyooNXZVHdAcl?si=38b24ec633c54db0″]

14 / 100
Obserwuj
( 0 Obserwujących )
X

Obserwuj

E-mail : *
* Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu ułatwienia korzystania z tej witryny oraz do innych celów opisanych w naszej Polityka Prywatności. Niniejszym zgadzam się i wyrażam zgodę na politykę prywatności.

twój komentarz