Każde miejsce dobre

mozart-category-thumb
Do słuchania muzyki każde miejsce jest dobre, a w szczególności jeśli jest to muzyka Mozarta :-). Dzisiaj wyszedłem sobie na łąki, by właśnie poczuć piękno natury, przy tym sobie posłuchać muzyki. Spojrzałem sobie na otaczającą mnie przyrodę, na horyzont i piękne słońce sierpniowego popołudnia skłoniło mnie aby wyjąć z kieszeni telefon włączyć w nim program HD Panorama i zdjąć te obrazy w cyfrową matrycę.

Cudowna Synergia Muzyki i Natury

Do słuchania muzyki każde miejsce jest dobre, a w szczególności jeśli jest to muzyka Mozarta :-).

[dropcap]D[/dropcap]zisiaj wyszedłem sobie na łąki, by właśnie poczuć piękno natury, przy tym sobie posłuchać muzyki. Spojrzałem sobie na otaczającą mnie przyrodę, na horyzont i piękne słońce sierpniowego popołudnia skłoniło mnie aby wyjąć z kieszeni telefon włączyć w nim program HD Panorama i zdjąć te obrazy w cyfrową matrycę.

Gdy robiłem te zdjęcia słuchałem Symfonii koncertującej Amadeusza Mozarta tej najsłynniejszej zapisanej pod numerkiem 346 w katalogu Koechla.

Poniżej zdjęcia wykonane podczas słuchania tego przepięknego utworu. Piękna pogoda, cudowna muzyka i te obrazki. Naprawdę takie chwile sprawiają że chce się żyć 🙂

[g-slider gid=”6996″ width=”820px” height=”400px” random=”1″]