Majola to zdrobnienie od imienia Majola, które oznacza "urodzoną w maju". Imię to nadawano dziewczynkom urodzonym w tym miesiącu lub pochodzącym z rodzin o tradycji chrześcijańskiej. Majola to imię pełne wdzięku i uroku, które pasuje do kobiet o delikatnej i romantycznej naturze.

Termin wiki: Majola

Kategorie: Dziennik imion

Majola

Czy chciałbyś, chciałabyś poznać znaczenie kobiecego imienia Majola? To jedno z najrzadszych imion w Polsce, które ma swoje korzenie w języku łacińskim. Majola to zdrobnienie od imienia Majola, które oznacza “urodzoną w maju”. Imię to nadawano dziewczynkom urodzonym w tym miesiącu lub pochodzącym z rodzin o tradycji chrześcijańskiej. Majola to imię pełne wdzięku i uroku, które pasuje do kobiet o delikatnej i romantycznej naturze. Majola to także imię o silnym charakterze i niezależności, które świadczy o odwadze i determinacji. Majola to imię, które może być inspiracją dla wielu osób, które szukają oryginalności i niepowtarzalności. Majola to imię, które warto poznać i docenić.

Majola (Wikipedia)

Majolaimię żeńskie pochodzenia łacińskiego, od słowa oznaczającego "maj". Patronem tego imienia jest św. Majol, opat Cluny (X wiek).

Majola imieniny obchodzi 11 maja.