Only You - The Platters
Spis treści

Spis treści wpisu

The Platters

Only You And You Alone

Only You – The Platters,,, hmm niektóre piosenki zawsze są jakoś tak z tyłu głowy. Możesz nie myśleć o tym przez cały czas, ale gdy tylko usłyszysz melodię, wraca ona do twojego wspomnienia. Dotyczy to ludzi na całym świecie, jeśli chodzi o piosenki śpiewane przez The Platters ma to miejsce “absolutnie” 💖💖💖

The Platters - słodki Rock`n Roll

Jest coś wyjątkowego w piosenkach z czasów, gdy rock and roll dopiero się zaczynał. Chociaż możesz nie rozpoznawać nazwisk członków zespołu, możesz znać ich głosy. W 1952 roku The Platters byli na szczycie swojej gry jako odnosząca sukcesy grupa śpiewająca. Mieli charakterystyczne brzmienie, które było w sam raz dla ery rocka.

ThePlatters 0 jpg
The Platters – pierwsza w komplecie Afroamerykańska grupa rockowa

W latach 1955-1967 The Platters wydali łącznie około 40 singli, które trafiły na listę Billboard Hot 100, co było wielkim wydarzeniem. Liczba ta zawierała nawet cztery piosenki, które były numerem jeden na liście przebojów. The Platters byli jedną z pierwszych grup rockowych, składających się głównie z Afroamerykanów, które zyskały akceptację.

ThePlatters 1 jpg
Only You And You Alone 
niekwestionowany hit dekad

W tamtych czasach The Platters byli uważani za interesujących, ponieważ ich skład zmieniał się wraz z upływem lat. Śpiewali takie hity jak “You’ve Got the Magic Touch”, “My Prayer”, “The Great Pretender” i “Only You (And You Alone)”.

ThePlatters 2 jpg

Basista The Platters, Herb Reed, powiedział kiedyś, że musieli śpiewać “Only You (And You Alone)” wiele razy, zanim w końcu stworzyli udaną wersję. Powiedział, że cały czas będą ćwiczyć. W rzeczywistości część piosenki rozwinęli podczas jazdy samochodem. Stało się tak, gdy samochód szarpnął podczas śpiewania, a głos Tony’ego Williamsa powiedział “Oohhhnly you”. Chociaż było to zabawne, w końcu spodobało im się jego brzmienie. Skończyło się na tym, że nagrali tę wersję w studiu.

ThePlatters 3 jpg
Polskie teksty piosenek w prezentacji wideo pochodzą z serwisu tekstowo.pl
90 / 100

twój komentarz