Muzyka nagrana została w lipcu 2010 poczas koncertu w Baden-Baden. Grający muzycy to członkowie Narodowej Orkiestry Św. Cecylii grający pod batutą Antonia Pappana.
W wideo tym oprócz Stabat Mater usłyszymy jeszcze świeckie kantaty na sopran „Nel chiuso centro” i „Questo è il piano”, a także kantaty świeckie na altówki i smyczki.
Nie mogę się już doczekać debiutu tej płyty,,, Czekam niecierpliwie.
Polecam
PpiotrR[/vc_column_text][TS-VCSC-Youtube content_youtube=”https://www.youtube.com/watch?v=GHTNW7q0lSQ” video_controls=”2″ margin_top=”5″ margin_bottom=”5″ content_tooltip_css=”false”][/vc_column][/vc_row]
Ten post ma 154 słów. Wpis ten liczy 1069 znaków. Do przeczytania tego artykułu potrzeba 1 minut.
Czy artykuł się podobał?
Dziękuję za opinię!