Spis treści

Spis treści wpisu

[cq_vc_ihover images=”15878″ thumbtitle=”Tine Thing Helseth” thumbdesc=”Fspaniaua :-)” shape=”circle” effect=”effect20″ direction1=”left_to_right” direction2=”top_to_bottom” direction3=”from_top_and_bottom” onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” itemwidth=”200″ itemheight=”200″ margin=”0 16px 0 0″ outeroffset=”0″ colored=”” retina=””][TS-VCSC-Youtube content_type=”video” content_youtube=”http://www.youtube.com/v/hR8H8CSojis” video_start=”0″ video_end=”0″ video_related=”false” lightbox_play=”false” content_lightbox=”false” content_youtube_trigger=”default” content_youtube_image_simple=”false” content_image_height=”height: 100%;” content_youtube_icon=”ts-awesome-glass” content_youtube_iconsize=”30″ content_youtube_iconcolor=”#cccccc” content_youtube_buttontext=”View Video” lightbox_group_name=”nachogroup” lightbox_effect=”random” content_tooltip_html=”false” content_tooltip_position=”ts-simptip-position-top” tooltipster_offsetx=”0″ tooltipster_offsety=”0″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″]

W moich serwisach na Facebooku, na ClassiCafe i gdzie się da… TRĄBIĘ… nie tak ładnie jak Helseth gra na trąbce, ale gram ile wyda, bowiem bardzo podoba mi się jak gra. Że normalnie Szok! Zobacz ją i tutaj!

Od czasu jak kupiłem w Classicsonline utwór z jej albumu, to zostałem oczarowany. To bardzo budujące, że młodzi muzycy ku mojej radości tak ochoczo sięgają po dzieła klasyków. Nie dziwię się Amadeuszowi, że ukochał sobie ucznia o nazwisku Hummel. Bo jego kompozycje to naprawdę wspaniałe dzieła. Ale i sam uczeń musiał lubić swojego nauczyciela. I miał klasę…
Po śmierci swojego mentora Amadeusza Mozarta, Hummel prowadził i uczył wespół z Antoniem Salierim syna Wolfganga Amadeusza Mozarta który nazywał się Franz Xaver Mozart. Mało kto zna utwory jego Syna, w najbliższym czasie przedstawię historię nieznanego syna wielkiego Mistrza.

Obserwuj
( 0 Obserwujących )
X

Obserwuj

E-mail : *
* Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu ułatwienia korzystania z tej witryny oraz do innych celów opisanych w naszej Polityka Prywatności. Niniejszym zgadzam się i wyrażam zgodę na politykę prywatności.

twój komentarz