Spis treści

Spis treści wpisu

Jan Paweł II{xtypo_dropcap}Z{/xtypo_dropcap}a kilka dni dokładnie 2 kwietnia będziemy obchodzić czwartą rocznicę odejścia do domu Ojca, naszego ukochanego Papieza – Jana Pawła II.

Z tej okazji zakupiłem dla siebie na prezent Wielkanocny, dzisiaj wspaniały album, historyczny album który jest zapisem mszy świętej w Bazylice Św. Piotra w Rzymie. Kazdego roku coś sobie sprawiam z tej okazji. Pragnę tym tradycyjnie upamiętniać tę wazną datę i nigdy nie zapomnieć. Bo długo jeszcze trzeba będzie poczekać na Ojca Świętego o pokroju takim jaki posiadał nasz
Wielki Jan Paweł II.

To wyjątkowa msza święta, bowiem, odprawiał ją Jan Paweł II, Uroczystość dopełniała Wielka Uroczysta Msza Koronacyjna Wolfganga Amadeusza Mozarta KV 317. Muzyczna oprawa pod batutą wspaniałego dyrygenta Herberta von Karajana. Naprawdę wzruszający jest cały album. 

 

{tab=Czytaj dalej}

Okładka albumu{xtypo_dropcap}U{/xtypo_dropcap}wazam, ze ten album powinien znaleźć się na półce kazdego szanującego się chrześcijanina, o melomanach i sympatykach Amedeusza nie wspominając, bo dla nich to wręcz pozycja obowiązkowa. Nabycie albumu nie obciązy kieszeni, bowiem kupisz tę płytę w cenie niespełna 10 EUR bezpośrednio od wydawcy Deutshe Grammophon. Wystarczy ze posiadasz kartę płatniczą umozliwiającą zakupy w internecie. Mozna tez płyty słuchac jako strumień radia internetowego przez okres tygodnia za cenę mniej niz Jedno Euro. Aby zapoznać się z tym albumem kliknij w jego okładkę.

 

 

{tab=Zobacz film z Janem Pawłem  – Pater Noster}

{youtube}q6wFB2m_4w4{/youtube}

{/tabs}

Obserwuj
( 0 Obserwujących )
X

Obserwuj

E-mail : *
* Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu ułatwienia korzystania z tej witryny oraz do innych celów opisanych w naszej Polityka Prywatności. Niniejszym zgadzam się i wyrażam zgodę na politykę prywatności.

twój komentarz