Spis treści

Spis treści wpisu

Wolfgang Amadeusz Mozart to jeden z największych kompozytorów których istnienie i życie na niebieskiej planecie można zaliczyć do najbardziej chlubnych osiągnięć istnienia ludzkości. Dla mnie muzyka Wielkiego Brata Amadeusza Mozarta jest najlepszym lekarstwem na wszelkie stany ducha i emocji. Do leczenia ich, uspokajania, a także zenergetyzowania ducha i ciała. Jest Panaceum na wszystko.

Miłość tę rozbudziła wysłuchiwana muzyka, ale na pogłębienie tego stanu wpłynęła historia którą w 4 tomowej powieści, najbardziej niesamowitej biografii jaką miałem okazję w życiu przeczytać, napisał rewelacyjny znawca literatury starożytnego Egiptu – Christian Jacq.

Jestem pod tak wielkim wrażeniem dzieła Mozart – Christiana Jacqa, że postanowiłem iż przeczytam tę biografię zamieszczając efekty tej pracy w postaci epizodów jako Podcast. Słuchając tej biografio-powieści poznasz Pasjonującą historię związków genialnego kompozytora z masonerią.

Jak na razie przeczytałem do mikrofonu 2 rozdziały, następne postaram się zamieszczać w odstępach tygodniowych po 2 rozdziały jednorazowo.

Niestety życie realne na chwilę obecną nie pozwala na wygospodarowanie więcej czasu na ten cel. Gdyby się coś zmieniło, to na pewno następne rozdziały pojawią się szybciej i więcej niż 2 przeczytane rozdziały na tydzień.

Obserwuj
( 0 Obserwujących )
X

Obserwuj

E-mail : *
* Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu ułatwienia korzystania z tej witryny oraz do innych celów opisanych w naszej Polityka Prywatności. Niniejszym zgadzam się i wyrażam zgodę na politykę prywatności.

twój komentarz