Termin wiki: Gadżet

Gadżet - obrazek wyróżniający terminu w leksykonie
Gadżet to rzecz funkcjonalnie ograniczona jest do konkretnego przedmiotu, narzędzia lub urządzenia, i jest często używane jako dodatek do urządzenia. Może to być na przykład akcesorium do odzieży, telefonu komórkowego, komputera lub innego urządzenia elektronicznego, akcesoriów do przyrządzania posiłków w kuchni, rzeczy wspierających w pracach ogrodowych, w warsztacie i innych przestrzeniach ludzkiej aktywności.
Kategorie: Technologie

Gadżet

Gadżet to rzecz funkcjonalnie ograniczona jest do konkretnego przedmiotu, narzędzia lub urządzenia, i jest często używane jako dodatek do urządzenia.
Może to być na przykład akcesorium do odzieży, telefonu komórkowego, komputera lub innego urządzenia elektronicznego, akcesoriów do przyrządzania posiłków w kuchni,
rzeczy wspierających w pracach ogrodowych, w warsztacie i innych przestrzeniach ludzkiej aktywności.
Gadżety często wybieramy ze względu na swoją użyteczność i wzornictwo.

Przedmioty do poprawienia użyteczności rzeczy

Rzeczy do produktów codziennego użytku, które przynoszą dodatkowe funkcje i są polecane z myślą o zwiększeniu wygody i użyteczności. Mogą być urządzeniami elektronicznymi, takimi jak smartwatche, aplikacjami, powerbankami, czy akcesoriami do telefonów, jak etui czy urządzeniami.

Gadżety

Przedmioty te często popularne jako prezenty, ponieważ są praktyczne i estetyczne. Wiele z nich jest wyposażonych w nowoczesne technologie, takie jak Bluetooth, co pozwala na udział w zajęciach z innymi urządzeniami. Dobrym przykładem modowego dodatku może być przypinka, którą w zależności od jej motywu graficznego możesz przypiąć do odzieży i wybrać się w stosowne przestrzenie jak Kluby, Parki, Teatry, Filharmonie, Opery.

Ciekawym miejscem by zobaczyć całą gamę przeróżnych przedmiotów, w tym serwisie to głównie elektronika, ale jest tego naprawdę dużo na stronie Engadget

Trochę prywaty ;-)